Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
Dátum Visegrádi Iskola Zeneiskola Kisoroszi tagiskola
augusztus 23.
(hétfő)
9 óra
Alakuló értekezlet
augusztus 24-30.
(kedd-szombat)
Termek, szertárak, szekrények teljes rendjének felülvizsgálata,
osztálytermek díszítése, karbantartási, javítási jegyzék leadása
augusztus 26.
(csütörtök)
Éves munkaterv javaslatok
augusztus 27.30.
(péntek, hétfő)
Tankönyvosztás Beiratkozás Tankönyvosztás
augusztus 27.30.
(péntek, hétfő)
Napközis beiratkozás
augusztus 27-30.

Obergüsburgi látogatás
augusztus 25. ,30.
(szerda, hétfő)
Pótvizsgák
augusztus 30.

csarnok, osztályok előkészítése a tanévnyitóra
augusztus 31.
(kedd)
9 óra
Tanévnyitó értekezlet
augusztus 31.
(kedd)
17 óra
Ünnepélyes tanévnyitó 17 óra Ünnepélyes tanévnyitó (18.30 )
szeptember 1.
(szerda)
Első tanítási nap
/2 osztályfőnöki óra felsőben/
Első tanítási nap
szeptember 2.
(csütörtök)
14.00
Ped. Program módosítása - munkaértekezlet
szeptember 3.
(péntek)
15 óra

Játszópark megnyitója
(műsor 3.osztály és zenész
növendékek)

szeptember 4. 
(szombat)
Látogatás a Mátyás Király Játszóparkban
szeptember 4.
(szombat)
17.00
Római játékok-Sibrik-domb
(Schmidt Anna, Jeneiné)
szeptember 6. (hétfő)
Első tanítási nap
szeptember 6-7. (hétfő-kedd)
Órabeosztások
szeptember 1-10.
(szerda-péntek)
Pótbefizetések, hangszerek és hangszer lapok
szeptember 10. (péntek)

Kistérségi konferencia -
Szob

szeptember 

Levelezős versenyek
meghirdetése
Levelezős versenyek meghirdetése
szeptember 13. (hétfő)
Szakkörök beindítása Hospitálás 5.o.-ban matematika órán
szeptember 15. (szerda)
Osztálynaplók, szakköri és foglalkozási naplók megnyitásának ellenőrzése, tanulói adatnyilvántartások pontosítása
szeptember 15. (szerda)
A 3-4. osztály látogatása az
esztergomi Vízügyi Múzeumban
szeptember 17.
(péntek)
9 óra

Nagy Sportágválasztó

szeptember 19. (vasárnap) 
Idősek napja - műsor
Kultúrház
szeptember 20. (hétfő)
Felsős szülői értekezletek Látogatás a Csodák Palotájában
szeptember 21. (kedd)
Kirándulás Ipolytarnócra
(7-8. osztály)
szeptember 22. 
(szerda)
Kirándulás Ópusztaszerre
(5-6. osztály)
Szülői értekezlet
szeptember 23. (csütörtök)
17.00
Szülői értekezlet - alsó tagozat
szeptember 24. (péntek)
14.00
A népmese napja - rajzpályázatok leadása A népmese napja - rajzpályázatok leadása
szeptember  24.
(péntek)
6. osztály védőoltása Tanmenetek leadása
Könyvtárlátogatás
szeptember   24. (péntek)
Munkatervek pontosítása,leadása. Tanmenetek leadása.
szeptember  28. (kedd)

A népmese napja - mesemondó
verseny a könyvtárban

A népmese napja - mesemondó verseny a könyvtárban
szeptember  29. (szerda)
Fogászati szűrés
szeptember  30. (csütörtök)

Továbbtanulási kiállítás -
Dunabogdány (7-8.)

szeptember 
hónap
Fejlesztő foglalkozásra javasolt
tanulók felmérése
Fejlesztő foglalkozásra javasolt tanulók felmérése
október 1.
(péntek)
Statisztikák leadása
október  1.
(péntek)
A zene világnapja - Lovász Irén előadása
október 1.
16 óra 
(csüt.)
Idősek Napja - Sirály étterem
október 5.
15.30
Munkaértekezlet
október 6.
(szerda)
Aradi vértanúk emléknapja (Visegrád 16 órától, Dömös 17.30-tól)
október

Fogászati szűrések kezdete
október 13.
(szerda)
10 órától

Idősek otthona - műsor
(Tisza Zoltánné, Csonka Józsefné )

október 15.
(péntek)
Látogatás a nógrádi Vadasparkban
október 15-ig
(péntek)
Elsősök felmérése, DIFER Elsősök felmérése DIFER
október 12.

Papírgyűjtés (Veres Judit,
Hábel József)
október

Kazinczy-verseny, jelentkezés
október 19.
(kedd)
17.00
a szülői szervezet alakuló ülése
október

Hospitálások megkezdése
október 22.
(pének)
5. órában
Nemzeti ünnep - iskolai megemlékezés (Jeneiné Vörös Margit)
október 23.    
(szombat)   
11.00
Nemzeti ünnep - községi megemlékezés (zene, versek)
október 26.
(kedd)
Bemutató óra- angol nyelv
(Szatmári Nóra, 4. osztály)
október 29.
(péntek)
Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
október 30.
(szombat)
19.00
Színházlátogatás - Nemzeti Táncszínház: A fekete malom
november 2-5.
(kedd-péntek)
Őszi szünet
november 4.
(csütörtök)
A devecseri kisiskolások
Visegrádon
november 8.
(hétfő)
Őszi szünet utáni első tanítási nap
november 9.
(kedd)
Tankönyvigénylő lapok
kiosztása
Tankönyvigénylő lapok kiosztása
november 10.
(szerda)
15.00
Színházlátogatás - Művészetek Palotája - Nemzeti Táncszínház: Bogármese
november 12.
(péntek)
Első szöveges értékelések Első szöveges értékelés
november 13-23.
(szombat - kedd)
ÁPRILY-HÉT - Parajdi forrásvizek
november 13.
(szombat)
10 órától
Látogatás az Áprily-völgyben,
találkozás Jékely Adriennel és
Péterfy Lászlóval
Mozilátogatás
november 14.
(vasárnap)
11.30-tól
Református istentisztelet
november 15.
(hétfő)
13.30-tól Áprily-kupa:
alsós sorversenyek
14 órától Székely himnusz - az énekverseny döntője 10 órától Kirándulás az Áprily-völgyben
november 15.
(hétfő) 
17 órától
Generációk találkozása
november 16-18.  
(kedd-csütörtök)
Nyílt tanítási napok (kedd - felsős)
(szerda - alsós)
Nyílt tanítási nap nov. 18-án
november 16.
(kedd)
13.30-tól Áprily-kupa: labdarúgás 13.30-tól A székely népzene
(rendhagyó szolfézs órák)
10 órától Áprily családfa készítés
november 17.
(szerda)
13.30-tól Áprily-kupa: floorball
november 18.
(csütörtök)
10 órától Székely emlékek
Visegrádon
13.30-tól A székely népzene
(rendhagyó szolfézs órák)
november 18.
(csütörtök)
15.30-tól
Vendégségben a "házigazdák" - látogatóba várjuk az Önkormányzat képviselőit
november 19.
(péntek)
Áprily-nap
november 19.

Szaxofonverseny Pomáz
(Kun Ádám)
november  22.
(hétfő)
Fogadóóra 17 órától
november 23.
(kedd)
Fogadóóra 17 órától
18 órától pályaválasztási
szülői értekezlet
Könyvtárlátogatás (24.)
november 26.
(péntek)
Országos floorball bajnokság -
területi selejtező (Kartal)
november 26.
(péntek)
Takaró Mihály: Száműzött magyar irodalom - Áprily Lajos költészete
november 27.
(szombat)
Leány foci kupa (Vác)
november 30.
(kedd)
16.00
Munkaértekezlet
november 30.
(kedd)
Tankönyvigénylő lapok beszedése Tankönyvigénylő lapok beszedése
november vége

Benevezés a területi versenyekre Benevezés a területi versenyekre
november

Iskolaorvosi szűrővizsgálat
december 2-3.

Ásványkiállítás
december 3. (péntek)
Író - olvasó találkozó az alsó
tagozatban: vendégünk
dr. Galántai Csaba
december  6.
(hétfő)
Mikulás-ünnepség Adventi koncert 17 órától a Moziban
december 7.
(kedd)
Budai Bábszínház: A bátor
sün - előadás a moziban
9.00 órától
Budai Bábszínház: A bátor
sün - előadás a moziban
9.00 órától
december 7.
(kedd)
Dunabogdány, fiú foci
kupa
Demeter Bálint
Mikulás-műsor az óvodában
december 10-ig

DIFER vizsgálat befejezése DIFER vizsgálat befejezése
december 10.
(csütörtök)
A 8. osztályos tanulók jelentkezése
a központilag,
egységes követelmények
szerint szervezett írásbelikre
Demeter Bálint, Veres Judit
december 11.
(szombat)
17 órától
Mikulás-buli a művelődési házban
december 11.
(szombat)
Munkanap  (ledolgozása május 28-án a gyereknapon)
december 14.
(kedd)
Leányfalu - fiú foci kupa
Demeter Bálint
december 16.
(csütörtök)
14-16.30
Adventi kézműves foglalkozás
Pauluszné Tóth Anna -
Lengyel Rita
december 15-16.
(szerda-csütörtök)
Hangszeres vizsgák
december 17.
(péntek)
17 órától

Zongora tanszaki koncert
Halper Judit

Idősek karácsonya
december 18.
(szombat)
15.30
Idősek karácsonya - mozi
december 18.
(szombat)
18.30
Városi karácsony a Széchenyi téren Bábelőadás
december 20.
(hétfő)
17 órától

Cselló tanszaki koncert
Vass Henrietta
"Közös óra" Kun Ádám,
Rácz Tamás

december 21.
(kedd)
Téli szünet előtti utolsó tanítási nap: osztálykarácsony, iskolai karácsonyi ünnepély,
Karácsonyi készülődés - kreatív foglalkozások
december 21.
(kedd)
Betlehemezés a városban és
Dömösön az óvodában
Betlehemezés a faluban
december 21.
(kedd)    
13 órától
Tanári karácsony
december 22 -
január 02.
(szerda-vasárnap.)
Téli szünet
december 23.
(csütörtök)
17 órától
Falukarácsony
január 3.
(hétfő)
Téli szünet utáni első tanítási nap
január

Foci- III. kcs. Diákolimpia
január 10-14.
(hétfő-péntek)
Szolfézsvizsgák
január 13.
(csütörtök)
14 órától
Osztályozó értekezletek
január 14.
(péntek)
Az első félév utolsó napja
január 18.
(kedd)
Bemutató óra és tanári konzultáció
angol nyelvből a váci
Madách Imre Gimnáziumban -
Szatmári Nóra  mkv.
január 18-25.
(hétfő-péntek)
Osztályozó vizsgák (magántanulók)
január 21.
(péntek)
A magyar kultúra napja
Jeneiné Vörös Margit, Csereklye Dóra
január 21.
(péntek)
Félévi értesítők kiosztása
január 21.
(péntek)
Az általános középiskolai
felvételi eljárás kezdetete
január 21.
(péntek)
14 óra
Egységes írásbeli felvételi
vizsgák a 6. és 8. évfolyamos
gimnáziumokban
Bozóki Marianna
január 22.
(szombat)
10 óra
Egységes írásbeli felvételi
vizsgák a 9. évfolyamok
számára Demeter Bálint,
Veres Judit
január 22.
(szombat)
10.30
Színházlátogatás:
Madách Színház
Négyszögletű Kerek Erdő
Szárazné Fehér Tímea,
Bozóki Marianna
Színházlátogatás:
Madách Színház
Négyszögletű Kerek Erdő
Szárazné Fehér Tímea
január 23.
(vasárnap)    
19 órától
Zoller-díj kiosztó
Csereklye Dóra, Kun Ádám
január 24.
(hétfő)    
9 órától
Félévi nevelési értekezlet - 2. tanítás nélküli munkanap
január 24.
(hétfő.)
Szülői értekezlet: 8.o. továbbtanulás
Veres Judit, Demeter Bálint
január 27.
(csütörtök)
14 órától
Pótló írásbeli felvételi vizsgák
január 27. (csütörtök)
Teleki Pál földrajzverseny
iskolai forduló
Demeter Bálint
január 27. (csütörtök) Fejlesztés és tehetséggondozás
a matematikaórán - továbbképzés
Budapesten Hábel József
január 28.
(péntek)
11 órától
Színházlátogatás Szentendrén:
Az igazmondó juhász  1-2.
osztály Pálmainé V. Zsuzsa,
Scheili Éva, Pédl Renáta
január 28.
(péntek)
9.30-tól
Fábián Zoltán prózamondó
verseny 3-7. o.
Jeneiné Vörös Margit,
Bozóki Marianna,
Pauluszné T. Anna
Fábián Zoltán prózamondó verseny 3-4. osztály Szárazné Fehér Tímea
január 28.
(péntek)
10 órától
Látogatás a pilismaróti
Bozóky Mihály Általános
Iskolában- átadási ünnepség 
Csonka Józsefné
február 1.
(kedd)
17 óra - alsó+8.o.
február 2.
(szerda)
17 óra - felső
február 3.
(csütörtök)
16 óra - Kisoroszi
Szülői értekezletek osztályok
közötti időpont egyeztetéssel
Szülői értekezlet 16.00-tól és fogadóóra
február 1.
(kedd)
14 órától
A Danubia Televízió riportja
Kun Ádámmal és Kiss Péterrel
február 7. 
(hétfő)
7.30-tól
Orthopediai szűrővizsgálat
Bozóki Marianna,
Pauluszné T. Anna
Orthopediai szűrővizsgálat
Bozóki Marianna,
Szárazné F. Tímea
február 7.
(hétfő)
14 órától
Házi németverseny
Schmidt Anna, Alvincz Erzsébet,
Szatmári Nóra
Házi németverseny
Budai Zsuzsanna
február 8.
(kedd)
8 órától
Mackókiállítás Dunabogdányban
Pauluszné Tóth Anna,
Tisza Zoltánné
február 8.
(kedd)
17 órától
Tájékoztató szülői értekezlet
az óvodában
Szárazné Fehér Tímea,
Bozóki Marianna
február 9.
(szerda)
8 órától
Műtermi fotók készítése az
iskolában
február 10.
(csütörtök)
Az egységes írásbelit szervező
középfokú intézmények értesítik
a tanulókat az írásbeli
eredményéről
február 11.
(péntek)
14 órától
Corfball sportági bemutató
Szentendrén
Paulusz József
február 11.
(péntek)
8 órától
Műtermi fotók készítése az
iskolában
Pauluszné T. Anna
február 11.
(hétfő)
Tankönyvrendelés határideje
felelős: minden tanító
és szaktanár
Tankönyvrendelés
felelős: minden tanító
február 11.
(hétfő)
Felkészítés a német nemzetiségi
nyelvet oktató iskolák
ellenőrzésére (Bp.)
Schmidt Anna
február 14.
(hétfő)
16.30-tól
Tájékoztató szülői értekezlet a
visegrádi Fellegvár Óvodában
Scheili Éva, Bozóki Marianna
február 15.
(kedd)
17 órától
Tájékoztató szülői értekezlet a
dömösi Szivárvány Óvodában
Scheili Éva, Bozóki Marianna,
Pauluszné T. A.
február 16.
(kedd)
14 órától
Simonyi Zsigmond helyesírási
verseny iskolai forduló
Jeneiné Vörös Margit,
Bozóki Marianna
február 17.
(csütörtök)
14 órától
Német nemzetiségi vers- és
prózamondó verseny területi ford.
Dunabogdányban
Schmidt Anna, Alvincz Erzsébet
Német nemzetiségi vers- és
prózamondó verseny területi ford.
Dunabogdányban
Budai Zsuzsanna
február 18.
(péntek)
Az általános iskola továbbítja
a tanulói jelentkezési lapokat
a középiskolákba
Veres Judit, Demeter Bálint,
Bozóki Marianna
február 19.
(szombat)
9 órától
Ping-pongverseny
Paulusz József, Demeter Bálint
február 21-
március 11-ig
Szóbeli meghallgatások az
általános felvételi eljárás
keretében
Felkészülés a zebegényi
énekversenyre
Csereklye Dóra
február 22.
(kedd)
19 órától
Színházlátogatás:
Magyar Színház - Syrano
Jeneiné Vörös Margit
február 22.
(kedd)
9 órától
Minikonferencia zongoratanárok
részére Pomázon
Halper Judit
február 23.
(szerda)
10 órától
Hunyadi Mátyás emléknap a
MNM Mátyás Király Múzeumában -
múzeumpedagógiai foglalkozás
tanulóink számára
Mezei Anna, Gerstmayer Beáta,
Bozóki M.
Hunyadi Mátyás emléknap a
MNM Mátyás Király Múzeumában -
múzeumpedagógiai foglalkozás
tanulóink számára
Mezei Anna, Gerstmayer Beáta, Szárazné F.T.
február 25. (péntek) Emlékezés a kommunista
diktatúrák áldozataira
Jeneiné Vörös Margit,
Demeter Bálint
február 25. (péntek)
16 órától
Télűző felvonulás és kiszebábégetés
Gerstmayer Beáta, Csonka Józsefné,
Bozóki Marianna, Pauluszné T.A.,
Csereklye Dóra
február 25. (péntek)
17 órától
Iskolai farsangi mulatság
17-20 óráig
február 26.
(szombat)
17.30-tól
Városi farsang a Német Kisebbségi Önkormányzat szervezésében - Sirály étterem (nincs fellépés)
március 2.
(szerda)
14 órától
A zebegényi énekverseny házi fordulója
Csereklye Dóra, Pauluszné Tóth Anna
Iskolafogászat  (8 órától)
március  2.
(szerda)
17 órától
Dömösi koncert
Csereklye Dóra,
minden zenetanár
március 4.
(péntek )
Farsang az alsó tagozatban
14-17 óráig,
a felsőben 17-20 óráig
március 5.
(szombat)
9 órától
Floorball kupa
Paulusz József
március 5.
(szombat)
8-17 óráig
Túrázás a Csóványosra
Demeter Bálint
március 7.
(hétfő)
17 órától
A szülői szervezet ülése - Muckstadtné András Enikő
március 8.
(kedd)
1-4. óra
Nyílt nap a leendő első osztályos
gyerekek szülei számára
(Scheili Éva -leendő of.- 2.o.,
Pálmainé V. Zs. 1.o.)
március 9.
(szerda)
1-5. óra
Nyílt nap a leendő első osztályos
gyerekek és a jelenlegi 1-4.
osztályosok szülei számára
Szárazné F. Tímea, Budai Zsuzsa,
Zimányi Rózsa
március 10. (csütörtök) 15.00 Kálti Márk történelmi tesztverseny 5-7. o. Demeter Bálint
március 10. (csütörtök

Szülői értekezlet a 8. osztályban

Demeter Bálint

március 11.
(péntek)
Gergelyjárás az óvodákban
Pauluszné T. Anna
Zongora tanszaki koncert   
17 órától
Halper Judit
március
folyamán
Házi tanulmányi versenyek 3-4.o.
március 11.
(péntek)
Megemlékezés március
15-ről az 1-2. osztályban
osztály keretben
Pálmainé V. Zsuzsanna,
Scheili Éva
március 15.
(kedd)
17 órától
Nemzeti ünnep
megemlékezés a városi ünnepélyen 3-8. o.
(Bozóki Marianna, Rácz Tamás)
március 15.
(kedd)
Nemzeti ünnep - megemlékezés Dömösön 15 órától
Bozóki Marianna, Rácz Tamás,
Pálmainé V. Zsuzsanna, Paulusz József
Nemzeti ünnep - megemlékezés
a községi ünnepélyen 11 órától
Szárazné F. Tímea
március 16.
(szerda)
13 órától
Népdaléneklési verseny Zebegényben
Csereklye Dóra, Pauluszné Tóth Anna
március 16-ig
(szerda)
A középfokú iskolák
nyilvánosságra hozzák az
ideiglenes felvételi jegyzéket
március 17-18.
(csüt.-péntek)
A tanulói adatlapok módosítása
az általános iskolában
(továbbtanulás)
Demeter Bálint  Veres Judit
március 19.
(szombat)
Március 14. ledolgozása hétfői munkarend szerint
március 21.
(hétfő)
15.30-tól
Munkaértekezlet
március 21. (hétfő) 17.00 A szülői szervezet ülése - Muckstadtné Adrás Enikő
március 21.
(kedd)
A módosító adatlapok
megküldése a Felvételi
Központnak (továbbtanulás)
Veres Judit, Demeter Bálint,
Bozóki M.
március 22.
(kedd)
A Víz Világnapja
Veres Judit, Demeter Bálint
A Víz Világnapja
március


Házi tanulmányi verseny 3.-4.o.
Iskolafogászat
Udvarrendezés
március 25.
(péntek)
11 órától
Koncertlátogatás Szentendrén:
Az Alma Együttes koncertje
március
Vége
Kaán Károly komplex természettudományi verseny -iskolai forduló
Demeter Bálint
március 25.

15 órától
Fiatal muzsikusok nagymarosi találkozója - Csereklye Dóra
Halper Judit, Kun Ádám,
Rácz Tamás
március 28. (hétfő) 17 órától Szülői és tanulói értekzlet a 7. osztályban - a továbbtanulás előkészítése a kompetenciamérés eredményeinek tükrében
március 29. (kedd)

Leányfalu, fiú foci (7-8. o.)

Demeter Bálint

március 31. (csütörtök) 10. órától

10 órától Művészetoktatási konferencia Bp. Bozóki Marianna;

Fúvós tanszaki koncert 17 órától - Kun Ádám

 

április 2.
(szombat)

Nemzetközi táncháztalálkozó -
Budapest, Papp László
Sportaréna
Bozóki Marianna
április 4. (hétfő) 17. órától Szülői szervezet ülése - Muckstadtné Adnrás Enikő
április 5. (kedd) 9 órától Bemutató óra: matematika 2. 4. o.
Szárazné F. Tímea
április  5.
(kedd)
8-14 óráig
Katasztrófavédelmi vetélkedő - Szentendre    Demeter Bálint
április 6. (szerda) Tablóképek készítése - 8. osztály
április  7-8.
(csütörtök 8-17 óráig, -péntek 8-13 óráig)

Beiratkozás a leendő 1. osztályosok számára
Pauluszné Tóth Anna,
Rittinger Tamásné

Beiratkozás a leendő 1. osztályosok számára - csak pénteken 14 -17.00 óráig.
Szárazné Fehér Tímea

április 8. (péntek) 9 órától Az olajfúrás története, technikája és technológiája  - előadás a 4. osztályban   Varga Lajos olajfúró, Szatmári Nóra
április 8 (péntek) 15-16.30.

Nyelvek délutánja

Szatmári Nóra

Schmidt Anna,

Pédl Renáta

április  8.
(péntek)

9.30 - tól

Német nemzetiségi vers- és prózamondó verseny megyei forduló - Szigetszentmárton
Schmidt Anna, Alvincz Erzsébet
április 9.
(szombat)
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny     megyei forduló - Biatorbány
Jeneiné Vörös Margit
április  11.
(hétfő)
A költészet napja
Jeneiné Vörös Margit,
Pauluszné T. Anna
A költészet napja  - házi versmondóverseny 
Szárazné Fehér Tímea
április 12. (kedd) 10.30 -tól
április 12. (kedd) 10.40 -től
április 12. (kedd) 16 órától Az Áprily Iskoláért Alapítvány ülése - Mezei Anna
április  12.
(kedd)
Nyílt tanítási nap a felső tagozatban és a művészeti iskolában
április  13.
(szerda)
Nyílt tanítási nap az alsó tagozatban és a művészeti iskolában
április 14. (csütörtök) 8 órától
április  közepe

Hospitálás az 5. osztályban
(4. osztályban tanítók)
április  15.
(péntek)
17 órától
Csellótalálkozó
Vass Henrietta
április  16. (szombat)
11 órától
Áprily művészeti verseny, Szentendre - Jeneiné Vörös Margit, Lengyel Rita Furulyatalálkozó
Csereklye Dóra
április 18 (hétfő) 13 órától

Kittenberger Művészeti Fesztivál - Nagymaros

Jeneiné Vörös Margit,

Demeter Bálint

április  18.
(hétfő)
Megemlékezés a holocaustról
Jeneiné Vörös Margit,
Demeter Bálint
április  18.
(hétfő)
17 órától
Fogadóóra - felső tagozat
április  19.
(kedd)
17 órától
Fogadóóra - alsó tagozat
április  20.
(szerda)
Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap (komplex nap:tavaszi kézműves nap és a Föld napja) +3 nap ig. - i szünet, ebből 1 nap nevelési értekezlet.
április 20.
(szerda)
Pest megyei rézfúvós
verseny - Göd
Rácz Tamás
április  20.
(szerda)

A Föld napja (ápr. 22.) felső:
Veres Judit, Demeter Bálint; elemgyűjtés, takarítás: alsó: osztályfőnökök, 3-4.o.: vetélkedő
A Föld napja
Szemétszedés a Duna-parton
április  27.
(kedd)


A középiskolák megküldik a felvételről vagy elutasításról szóló
értesítést a jelentkezőknek és az
ált. iskoláknak
április 

Körzeti foci
Demeter Bálint
április

Színházlátogatás Budapesten
április 21-29.

Tavaszi szünet (ebből 3 nap igazgatói döntés alapján felhasznált tanítás nélküli munkanap, amelyből egyet nevelési értekezletre használunk fel)
május 2.
(hétfő)
A tavaszi szünet utáni első tanítási nap
május 2. (hétfő)17 órától A szülői szervezet megbeszélése - Muckstadtné András Enikő
május  3.
(kedd ) 14 órától
A Kistérségi pedagógiai napok rendezvénysorozatának megnyitója Szentendrén - dr. Gombocz János ea. - tantestület
május 4. (szerda) Anyák napi műsor   (Idősek Otthona)   Szatmári Nóra, Csereklye Dóra, Csonka Józsefné
május 4. (szerda)

Látogatás a Kékvölgy Pilisszentlászlói Waldorf iskolában

Bozóki Marianna (KPN)

Továbbképzés a művészeti iskolák pedagógia programjának átakalítása kapcsán - Budapest, Csereklye Dóra

május 6. (péntek)

17 órától

A pedagógusok lelki egészsége - KPN ea. a budakalászi faluházban - Bozóki M., Pauluszné T. Anna, Kálmén J. J- né Anyák napi műsor - minden pedagógus
május 9. (hétfő) 14.30 -tól Szivacskézilabda az alsós testnevelés órákon - Szentendre KPN - Paulusz József

május 10. (kedd)

10 órától

Madarak és fák világnapja a Dunakakanyar Erdei Általános Iskolában, KPN - Bozóki Marianna, Lengyel Rita

május 10. (kedd)

13.30 -tól

Az üveghegyen innen, fehér krétán túl - KPN -Interaktív tábla használatát bemutató német - és matematika óra az iskolában. - Schmidt Anna, Hábel József
május 11. (szerda) A tanulási- magatartási zavarok okai, felismerési lehetőségei KPN -Dunabogdány Ált. Isk. ea: Huba Judit - Szárazné Fehér Tímea, Budai Zsuzsanna, Bozóki M. Kálmán J.J. -né
május  13.
(péntek)
Német nemzetiségi vers- és prózamondó verseny országos döntője (Alvinc Gergő, Alvincz Bernadett - fk: Alvincz Erzsébet
május folyamán napközis teadélután
május 14. (szombat) Szokolyai sportmajális - lányfoci - Demeter Bálint
május 14 (szombat) A Dunakanyar Erdei Általános Iskola 20 éves jubileumi ünnepsége - Bozóki Mariann

május 16. (hétfő)

15.30

Munkaértekezlet Munkaértekezlet

május 17.(kedd)

17 órától

A szülői szervezet megbeszélése - Muckstadtné András Enikő
május 19. (csütörtök) 4. óra Hangszerbemutató az 1. osztályban

május 20 (péntek)

10 órától

Énekverseny Pilismaróton

Csereklye Dóra

május  20-22.

Kis Visegrád találkozó
május 20-21.

5.-6. osztály tanulmányi Kirándulás, Pécs.

Schmidt Anna, Hábel József, Demeter Bálint

május 21. (szombat)

15 órától

Görgey-megemlékezés
Jeneiné Vörös Margit
május 23. (hétfő) A szülői szervezet megbeszélése - Muckstadtné András Enikő

május 24. (kedd)

9 órától

A leendő első osztályosok látogatása az 1. osztályban - Scheili Éva
május vége

Szülői értekezlet a leendő 1. o-ok
szüli számára
Ovisok az iskolában
május  25.
(szerda)


Anyanyelvi és matematikai alapkészségek fejlődésének
vizsgálata 4. 6. és 8.
osztályokban
KOMPETENCIA MÉRÉS
Anyanyelvi és matematikai alapkészségek fejlődésének
vizsgálata 4. osztályban
KOMPETENCIA MÉRÉS

május 25. (szerda)

17 órától

Szülői értekezlet - Szárazné Fehér Tímea
május 26. (csütörtök) 4. óra Hangszerbemutató az 1. osztályban
május 26-27. (csütörtök - péntek)


Hangszeres vizsgák
Csereklye Dóra
május 26.(csütörtök) Gyereknap - Cirkuszlátogatás, Állatkerti séta,  - tanulmányi kirándulás Budapestre - Szárazné Fehér Tímea

május 28. (szombat)

9 órtától

Német népviseleti kiállítás megnyitója

Schmidt Anna, nyelvi munkaközösség

május  28. (szombat)

Gyermeknap
Szmk,

Muckstadtné András
Enikő, minden pedagógus


május  29.
(vasárnap)
Hősök napja - felső t.

május 30.( hétfő)

17 órától

Tanévzáró koncert - református templom
Csereklye Dóra

május 31. (kedd)

10.30- tól

Színházlátogatáson az 1.-2. osztály: A suszter álma (Nemzeti Táncszínház)

Pálmainé V. Zsuzsa, Scheili Éva

május 31. (kedd)

Szülői értekezlet a jövő évi elsősök szülei számára

Scheili Éva

május 31.-június 1. (kedd - szerda)

Tanulmányi kiránduláson a 8. osztály - Eger

Demeter Bálint, Márkosi Gábor

június 1. (szerda)

10.30- tól

Színházlátogatáson a 3.-4. osztály: Csipkerózsika

(Nemzeti Táncszínház)

Paluluszné Tóth Anna, Tisza Zoltánné

június 2. (csütörtök)

16.30

Látogatás a Fellegvár Óvoda nagycsoportos búcsúztatóján

Scheili Éva, Bozóki Marianna

június 2.-3. (csütörtök - péntek)

Tanulmányi kiránduláson a 7. osztály - Sopron

Jeneiné Vörös Margit, Alvincz Erzsébet

június 3. (péntek)

19 óra

Színházlátogatás: Mezőség- Hagyományok háza, Bozóki Marianna

június 2. (csütörtök)

4. órában

Hangszerbemutató az 1. osztályban
június 5. (vasárnap)
Pedagógusnap
júnis 6-7. (hétfő, kedd)

Papírgyűjtés

Veres Judit, Hábel József

június 6-10.
(hétfő-péntek)

Régi Idők Háza
múzeumlátogatás
június 7. (kedd) Tanulmányi kiránduláson a 3-4. osztály. Szentendre, Skanzen
május 30- június 9.

Szolfézsvizsgák
június 8. (szerda)

Beiratkozás és felvételi
június 9. (csütörtök)

Osztályozó értekezletek 13 órától az alsótagozaton, 14.30 -tól a felsős tagozaton
június 14-15.

Év végi szervezési feladatok az osztályokban
június  15.
(szerda)
Utolsó tanítási nap
június  18.
(szombat)
10 órától
Ballagás és tanévzáró
június  19. (vasárnap)
Tanévzáró és búcsúztató
Kisorosziban
június  16., 17., 20., 21. (csüt. - péntek - hétfő - kedd)

Napközis tábor - Márkosi Gábor
június 21. (kedd) 17 órától Vi-Pa táboros szülői értekezlet

június 22. (szerda)

9 órától

Év végi értekezlet
június  vége


Akadályverseny a leendő 1. osztályosokkal
június 27-29.

Beiratkozás a középfokú iskolákba
július
6-13.
Vi-Pa tábor
augusztus 8-20.

Német nyelvi tábor - Ausztria

Schmidt Anna


Mottó

Címer

"Figyeld a Dunán elfutó hajókat
és valld: az óra gyorsan illan el.
De amíg élsz, a múlt, a dal s az erdő
és az örök vágy emberré emel."

Keresés

Keress minket a Facebook-on

Web: www.aprily-visegrad.hu | email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Tel.: 06(26)398-312 | Fax: 06(26)397-826
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
Copyright © 2009. All Rights Reserved.